Refugee Guide

Bankai - finansinės paslaugos

Bankai Lietuvoje pasirengę nemokamai atsidaryti sąskaitas ir teikti pagrindines bankines paslaugas kariniams pabėgėliams iš Ukrainos.

Kreipiantis į kredito įstaigą dėl sąskaitos atidarymo asmens tapatybei nustatyti, pakanka Ukrainos piliečio paso – biometrinio ar paprasto.

Tačiau bankai prašo parodyti jums migracijos centre išduotą dokumentą ir identifikavimo numerį (TIN). Rekomenduojame jį turėti su savimi.

SEB

Norėdami atidaryti sąskaitą banke, Ukrainos piliečius kviečiame susitarti dėl apsilankymo SEB banko skyriuje internetu arba telefonu +370 52682800 (P-P 8.00-20.00). Už „Sumanu“ paslaugų planą nereikia mokėti. Sugeneruotas PIN bus išduotas norint prisijungti prie paskyros. Filialų adresus galite rasti čia.

  Swedbank

  Norėdami atsidaryti sąskaitą banke, Ukrainos piliečius kviečiame registruotis „Swedbank“ padalinyje internetu arba telefonu +370 5 268 4444 Ukrainos piliečiams sąskaitos atidaromos nemokamai, paslaugų plano mokestis netaikomas. nėra imamas aptarnavimo mokestis. Prisijungimui prie paskyros bus išduotas PIN kodo generatorius. Filialų adresus rasite čia.

   Šiaulių bankas

   Ukrainos piliečiams banko sąskaita atidaroma nemokamai, 12 mėnesių. Už paslaugų planą „Tradicinis Ukrainos piliečiams“ mokestis netaikomas. Ukrainiečiai kviečiami apsilankyti bet kuriame Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriuje. Susirašyti laiką galite paskambinę telefonu 1813 arba internetu , pasirinkę artimiausią filialą. Sugeneruotas PIN bus išduotas norint prisijungti prie paskyros. Banko skyrių sąrašą rasite čia.

    Luminor

    Registruokitės internetu banko skyriuje , užpildę šią formą, jie susisieks su jumis ir susitars dėl susitikimo. Su savimi turėkite asmens dokumentą, sąskaita atidaroma nemokamai, prisijungimui bus suteiktas kodų generatorius. Filialų adresai .

     Bankera

     Ukrainos piliečiai kviečiami naudotis „ Banger “ teikiamomis paslaugomis , ty banko sąskaita, mokėjimo paslaugomis ir „Visa“ kortelėmis tomis pačiomis sąlygomis kaip ir ES piliečiai – fiziniams asmenims atsidaryti sąskaitą, vidaus pervedimai ir pervedimai į kitas ES šalis bus nemokami. Kartu su teisiniais partneriais Bankera siūlo savo pagalbą steigiant įmones Lietuvoje ar kitoje šalyje atidarant sąskaitas, taip pat teikia teisines ir kitas verslo pradžiai ar perkėlimui reikalingas paslaugas. Daugiau informacijos telefonu arba el.

     +370 52 456682

     [email protected]

      Medicinos bankas

      Sąskaita atidaroma nemokamai, skambinkite: 19300 . Sąskaitai atsidaryti reikalingas asmens dokumentas ir leidimas gyventi Lietuvoje. Išmanusis ID ir (arba) el. pašto prieiga suteikiama norint prisijungti prie paskyros. Prisijunkite prie paskyros gavę SMS kodą į telefoną. Banko skyrius rasite čia.

       Paysera

       PAYSERA nemokamai atidarys sąskaitą Ukrainos piliečiams ir verslui, siunčiant ją į Lietuvą ir kitas ES/EEE šalis neima mokesčio už kortelės išdavimą, o pervedimus į Ukrainą kompensuos.

       Atsidaryti sąskaitą galite internete: INFORMACIJA UKRAINŲ KALBA

        Wise

        WISE siūlo greitą ir nemokamą pinigų pristatymą į užsienį. Jei norite naudotis paslaugomis, jums reikia:

        - Sukurkite WISE: REGISTRACIJOS paskyrą

        - Patvirtinkite savo tapatybę pasu arba vairuotojo pažymėjimu;

        - Atlikite pavedimą pagal banko pateiktas instrukcijas.

        Turite klausimų ar pasiūlymų?

        Šio puslapio tikslas pateikti svarbiausią informaciją susijusią su pagalba Ukrainai ir jos žmonėms.

        Jeigu turite idėjų kaip galėtume pagerinti Jūsų patirtį ir papildyti svetainės turinį, kviečiame susisiekti.