Refugee Guide

Humanitarinė pagalba

HUMANITARINĖS PAGALBOS KAŠTINĖ LINIJA

+370 684 98 688

(dirba visą parą)

Ar pabėgėliams iš Ukrainos tiekiamas maistas?

Labdaros organizacija „Maisto bankas“ Ukrainos karo pabėgėliams, kuriems trūksta maisto, skirs 115 eurų vertės „Maisto banko“ korteles, su kuriomis galėsite nusipirkti maisto produktų viename iš Lietuvos prekybos tinklų.

Kortelės bus skiriamos žmonėms, kurie į Lietuvą atvyko ir prisiregistravo ne anksčiau, kaip 2022 m. vasario 24 dieną.

Daugiau informacijos ir prašymą kortelei gauti galite rasti čia: https://www.maistobankas.lt/ukraina/


Lietuvos Raudonasis Kryžius

https://redcross.lt

Negalėjo likti nuošalyje ir Raudonojo kryžiaus draugijos, vienos seniausių pasaulyje humanitarinių misijų. Organizacija padeda ukrainiečiams teikti humanitarinę pagalbą.

Registruojantis į savo miesto migracijos centrą suteikiamas kuponas, kurį galima iškeisti į būtiniausių – higienos reikmenų rinkinį (šampūnas, dušo želė, dantų šepetėlis ir pasta, muilas). Užpildymas ir prekių ženklai priklauso nuo prekių prieinamumo sandėlyje mieste.

Jei reikia, paklauskite savanorių apie šeimą, kiek jūsų vaikams metų (dantų pastos ir šepetėliai), ar yra vyresnio amžiaus žmonių, vyrų (skutimosi reikmenys)

Paketą galite atsiimti registracijos biure arba atvykę į Raudonąjį kryžių savo mieste. https://www.redcross.lt/informacija-karo-pabegeliams-ukrainos

  Maltos ordinas

  https://maltieciai.lt

  Yra speciali „karštoji linija ukrainiečiams“.

  +370 600 232 20

  Valandos:

  Pirmadienį - penktadienį, nuo ​​9 iki 18 val

  Padovanokite humanitarines pakuotes: būtiniausių reikmenų rinkinį – higieną (šampūnas, dušo želė, dantų šepetėlis). Bet geriau prieš ateinant pasiskambinti ir pasiteirauti ar jų yra ir kas šiuo metu platinama, o svarbiausia – ar atitinka Jūsų poreikius. Kas yra, jums tikrai bus suteikta, bet jei šio produkto šiuo metu trūksta, tada ne. Produktų prieinamumas priklauso nuo partnerių: pristatymai reguliarūs, tačiau pildymas skiriasi.

   Turite klausimų ar pasiūlymų?

   Šio puslapio tikslas pateikti svarbiausią informaciją susijusią su pagalba Ukrainai ir jos žmonėms.

   Jeigu turite idėjų kaip galėtume pagerinti Jūsų patirtį ir papildyti svetainės turinį, kviečiame susisiekti.