Su Ukraina!

„Stiprūs kartu“

Apie

Lietuvos Šaulių sąjungos Pelėdų būrio iniciatyva

Paskirtis

Pagalba į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgeliams. Jei turite laisvą butą, namą ar kambarį - užpildykite anketą ir suteikite būstą nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.

„Saugus prieglobstis“

Apie

"Saugus prieglobstis" savanorių komanda suteikia operatyvią ir greitą pagalbą norintiems atvykti arba jau atvykusiems į Lietuvą ukrainiečiams.

Paskirtis

Ši organizacija nuo pat karo pradžios operatyviai tarpininkaujama pervežant žmones iš įvairiausių taškų Ukrainoje, padeda kuo greičiau ir efektyviau suvesti pagalbos prašančius su pagalbą siūlančiais žmonėmis apgyvendinimo, transportavimo, įsidarbinimo ir kitais klausimais, leidžiančiais kuo greičiau ir sklandžiau Lietuvoje pasijusti saugiai.

Kita informacija

Labdaros ir paramos fondas Safehaven LT Įmonės kodas: 306045674 Banko sąskaita: LT34 7300 0101 7150 1943 Banko kodas: BIC - HABALT22 Paskirtis: Humanitarinei pagalbai Taip pat galima prisijungti prie savanorių aktyvios ir norinčios kitiems pagelbėti bėdoje komandos užpildžius registracijos anketą tiklalapyje: saugusprieglobstis.lt

Dienos stovyklos ir būreliai Ukrainos vaikams

Apie

Ši organizacija rengia dienos stovyklas, nemokamus užsiėmimus, teikia pagalbą Ukrainos vaikams.

Paskirtis

Pagalba Ukrainos vaikams

Kita informacija

Galite siūlyti idėjas arba padėti organizuoti užsiėmimus ir veiklas Ukrainos vaikams.

GGI - „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

Apie

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) tikslas –spręsti gyvūnų gerovės problemų priežastis, užkertant kelią pasekmių atsiradimui.

Paskirtis

Vykstant karui Ukrainoje kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai, todėl kviečiame registruotis, kas esant poreikiui galėtumėte suteikti laikiną prieglobstį gyvūnams.

„Niekieno vaikai“

Apie

VšĮ "Savanoriai vaikams" prisideda prie pagalbos teikimo karo pabėgėliams iš Ukrainos. Ieškome galinčių savanoriauti jau veikiančiuose arba artimiausiu metu planuojamuose atidaryti ukrainiečių registracijose centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje.

Paskirtis

Savanoriai bus atsakingi už vaikų užimtumą ir priežiūrą vaikų priežiūros kambariuose, taip pat teiks pagalbą ukrainiečių šeimoms registracijos centruose. Detalią informaciją apie savanorystę, mokymus ir kitus svarbius dalykus suteiksime informacinių renginių metu. Ypatingai laukiame rusų ir/arba ukrainiečių kalbą mokančių būsimų savanorių!

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Šio puslapio tikslas pateikti svarbiausią informaciją susijusią su pagalba Ukrainai ir jos žmonėms.

Jeigu turite idėjų kaip galėtume pagerinti Jūsų patirtį ir papildyti svetainės turinį, kviečiame susisiekti.