Su Ukraina!

Aukojimas

Skirti finansinę ir daiktinę paramą galite per žemiau išvardintas organizacijas. Ačiū už pilietiškumą!

Lietuvoje

„Blue/Yellow“

Apie

VšĮ „Mėlyna ir geltona“ – nevyriausybinė organizacija, nuo 2014 metų, remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius.

Paskirtis

Parama Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms bei nuo karo nukentėjusiems civiliams.

Kita informacija

Banko sąskaita: LT177300010140894869 Bankas: Swedbank Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona Mokėjimo paskirtis: PARAMA Taip pat galima tapti nuolatiniu rėmėju, skiriant po 3 ar 5 eurus per mėnesį. Tokiu atveju, skambinkit arba siųskit SMS numeriu 1482 ir gausit tolimesnes instrukcijas.

RADAROM!

Apie

Vos prieš metus mus visus sukrėtė žinia, kad Ukrainoje prasidėjo nuožmus karas, pakeitęs ne tik ukrainiečių, bet ir mūsų bei visos Europos gyvenimą. Šiuo laikotarpiu parodyta nepaprasta vienybė, todėl artėjant karo metinėms LRT kartu su organizacijomis „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“ kviečia susivienyti ir dalyvauti akcijoje „Radarom!“. 

Paskirtis

Per akciją surinktos lėšos bus skirtos daugiafunkciams taktiniams radarams įsigyti. Radarų paskirtis – stebėti oro erdvę aplink tokius Ukrainai strategiškai svarbius objektus kaip elektrinės, vandens bokštai ir pan., kurie padeda užtikrinti kuo įprastesnį gyvenimą ukrainiečiams karo metu. Pinigai renkami į specialią „Blue/Yellow“ sąskaitą, taip pat gali būti pervedami paypal: [email protected].

Stiprūs kartu

Apie

„Stiprūs kartu“ padeda Ukrainos pabėgėliams rasti laikiną būstą Lietuvos piliečių priimančiose šeimose iki 3 mėnesių laikotarpiui. Organizacija taip pat organizuoja nemokamą ukrainiečių pervežimą iš Lietuvos pasienio.

Paskirtis

Pagrindinis tikslas – padėti Ukrainos žmonėms Lietuvoje: pervežimas, laikinas apgyvendinimas priimančiose šeimose, informacinė pagalba.

Kita informacija

Jei norite pasiūlyti savo pagalbą – suteikti laikiną būstą Ukrainos pabėgėliams, ar padėti ukrainiečiams nusigauti nuo Lietuvos sienos – užpildykite formą mūsų svetainėje ir mes su Jumis susisieksime.

Jei norite finansiškai paremti Savanorių koordinavimo centrą:

VŠĮ "Stiprūs kartu" Įmonės kodas: 305674792 Adresas: P. Vileišio 18A, Vilnius Banko sąskaitos numeris: LT387044090101401806 AB SEB bankas

1K paramos fondas

Apie

„1K paramos fondas“ yra Olego Šurajevo iniciatyva, kurios tikslas - teikti pagalbą Ukrainai ir jos piliečiams, skirti dėmesį informaciniam karui.

Paskirtis

2/3 pinigų bus skirta teritorinei ginybai, tiesiogiai Ukrainai. 1/3 humanitariniams projektams: padėti pabėgėliams Lietuvoje, skirti pinigų informaciniam karui, informuoti žmones užsienyje (anglakalbiams).

Kita informacija

LT847300010171415974 VŠĮ Vienas k paramos fondas Įmonės kodas: 306036141 Adresas: Vilnius, Peteliškių g. 9-10 Direktorius: Oleg Šurajev

GGI - „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

Apie

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) tikslas –spręsti gyvūnų gerovės problemų priežastis užkertant kelią pasekmių atsiradimui.

Paskirtis

Vykstant karui Ukrainoje kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Intensyviai ieškomi būdai, kaip maistas gyvūnams galėtų pasiekti Ukrainą. Rūpinamasi gyvūnų iš Ukrainos transportavimu ir priglaudimu Lietuvoje.

Kita informacija

"Gyvūnų gerovės iniciatyvos" LT897300010171249917 Swedbank

„Helping Wing“ - Pagalbos sparnas

Apie

Tarptautinis labdaros fondas „Helping wing” (liet.: „Pagalbos sparnas“) buvo įkurtas 2014-aisiais. Jo įkūrėjas – atsargos pulkininkas Algis Šimoniūtis. „Pagalbos sparnas“ per 8 metus augo ir plėtėsi, pritraukė rėmėjų ir šiuo metu yra galinga organizacija, vežanti humanitarinę pagalbą į Ukrainą, ir iš jos parvežanti nuo karo bėgančius žmones.

Paskirtis

Siunčiame vilkikus ir autobusus su humanitarine parama į Ukrainą ir iš karo siaubiamos šalies parvežame prieglobsčio ieškančius Ukrainos gyventojus. Turime patikimų kontaktų Ukrainoje, todėl galime pasiekti sritis ir žmones, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Mūsų humanitarinę pagalbą sudaro vaistai, būtinosios medicininės priemonės (tvarsčiai, dezinfekcinės priemonės, turniketai, pirmosios pagalbos vaistinėlės, nešiojami chirurginiai rinkiniai) taip pat ilgai negendantis maistas, higienos priemonės, elektros generatoriai, apsaugos.

Kita informacija

Banko sąskaita: LT477300010139863995 Bankas: SWEDBANK Gavejas: TARPTAUTINIS LABDAROS IR PARAMOS FONDAS PAGALBOS SPARNAS Norintys prisidėti ne tik finansine ar humanitarine pagalba susisiekite el.paštu: [email protected]

Vaikų svajonės

Apie

Šis projektas 2010 m. pradėtas kaip savanoriška veikla, kuria siekiama išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones.

Paskirtis

Šiuo metu „Vaikų Svajonės“ Facebook paskyroje dalinamasi iš Ukrainos atvykusių vaikų svajonėmis (drabužiais, žaislais, būreliais ir kitais dalykais). Jūs galite prisidėti prie jų išpildymo.

Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Apie

Labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ tikslas – teikti informacinę, finansinę, medicininę, psichologinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, remti gydymo įstaigas, kuriose šie vaikai gydomi, kaupti teisinę, socialinę, medicininę informaciją, reikalingą šeimoms, kurias palietė onkologinė vaiko liga, skatinti šių šeimų bendravimą ir dalijimąsi patirtimi.

Paskirtis

Šiuo metu su onkologine liga kovojantiems Ukrainos vaikams trūksta tam tikrų medikamentų. „Rugutė“ padedami Vilniaus vaikų onkohematologų ruošia siuntą į Ukrainą, Poltavos vaikų klinikinę ligoninę.

Tele2

Apie

Reaguodamas į karo situaciją Ukrainoje ir esantį telefonų bei planšetinių kompiuterių trūkumą visuomeninėms organizacijoms, mobiliojo ryšio operatorius kviečia visus šalies gyventojus paaukoti nebenaudojamus, tačiau veikiančius, įrenginius. Operatorius užtikrins jų surinkimą, patikrinimą ir tiekimą Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“.

Kita informacija

Telefonus atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną arba „Smart Master“ techninės priežiūros centrą gali visų šalies operatorių klientai.

Dienos stovyklos ir būreliai Ukrainos vaikams

Apie

Ši organizacija rengia dienos stovyklas, nemokamus užsiėmimus, teikia pagalbą Ukrainos vaikams.

Paskirtis

Pagalba Ukrainos vaikams. Rūpinamės vaikų iš Ukrainos užimtumu ir gerbūviu.

Kita informacija

VšĮ "Pilietinė medija" Įmonės kodas: 303747868 Adresas: P. Vileišio 18A, Vilnius Banko sąskaitos Nr.: LT657044060008016948 AB SEB bankas

Vilniaus universiteto fondas

Apie

Vilniaus universiteto fondas – 2016 m. įsteigtas paramos fondas, kurio veikla apima tiek neliečiamojo kapitalo valdymą, tiek tikslinius paramos projektus.

Paskirtis

Padėsime nuo Rusijos valdžios vykdomos agresijos nukentėjusiai Ukrainos akademinei bendruomenei tęsti mokslinę veiklą Lietuvoje ir Ukrainoje. Vilniaus universitetas praplėtė 2020 m. vasarą įsteigtos LDK stipendijos sąlygas ir yra pasiruošęs pasiūlyti nemokamas studijas bei finansinę pagalbą Ukrainos studentams.

Kita informacija

Paramą galima skirti ir bankiniu pavedimu: Sąskaitos numeris: LT23 7300 0101 7123 1608 (AB „Swedbank“) Gavėjas: Paramos fondas Vilniaus universiteto fondas ( į/k 304222713)

Lietuvos šaulių sąjungos paramos Ukrainai grupė ( PUG )

Apie

Lietuvos šaulių sąjungos paramos Ukrainai grupė ( PUG ) įkurta 2014 teikia pagalbą Ukrainos kariniams daliniams, civiliams gyventojams.

Paskirtis

Nuo pat karo Ukrainoje pradžios PUG aktyviai užsiima įvairios paramos rinkimu ir transportavimu į Ukrainą. Už surinktas lėšas perkame tikslines gynybos priemones, reikalingą įrangą, civiliams trūkstamų daiktų ir maisto. Plečiame logistikos kanalus ir svarbiausia gauname atgalinį ryšį su tiesioginiais paramos gavėjais.

Kita informacija

Speciali Lietuvos Šaulių Sąjungos sąskaita paramai Ukrainai: Gavėjas: LIETUVOS ŠAULIŲ SĄJUNGA AB SWEDBANK LT16 7300 0101 4629 4586 Paskirtis: Parama

Trumpas numeris paramai: 1407 (€3)

„Maži bet Stiprūs“

Apie

VŠĮ „Maži bet Stiprūs“ - organizacija, kuri rūpinasi pagalba žmonėms, nukentėjusiems nuo karinių konfliktų ir stichinių nelaimių.

Paskirtis

Parama Ukrainos ligoninėms bei savanoriškosios krašto apsaugos būriams. Maži bet Stiprūs komanda tiesiogiai kontaktuoja su Ukrainos ligoninėmis bei kariškiais, todėl žinome esamą poreikį pagalbai. Greita reakcija į užklausas ir pasiūlymus, kad galima būtų maksimaliai efektyviai surinkti paramą ir ją paskirstyti.

„Gelbėkit vaikus“

Apie

Nepolitinė, nereliginė ir nevyriausybinė vaiko teises atstovaujanti organizacija, siekianti ilgalaikių teigiamų pokyčių vaikų gyvenimuose.

Paskirtis

Šalies gyventojai ir verslas gali paremti Lietuvoje gyvenančias šeimas, atvykusias iš Ukrainos.

Kita informacija

Fiziniai asmenys paremti gali aukojant bankiniu pavedimu: Pavedimo paskirtis: Parama vaikams ir jų šeimoms iš Ukrainos Rekvizitai: Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ Juridinio asmens kodas: 190780953 Vokiečių g. 28-16, Vilnius LT-01130 Banko sąskaita: AB SEB bankas IBAN: LT147044060000348949 Banko kodas: 70440 SWIFT kodas: CBVI LT 2X Banko adresas: Konstitucijos pr. 24, LT-08105, Vilnius, Lietuva Juridiniai asmenys, įmonės, norintys ir galintys padėti Lietuvoje gyvenančioms ukrainiečių šeimoms kviečiami susisiekti su organizacija „Gelbėkit vaikus“ telefono numeriu +370 605 80186  arba el. paštu [email protected].

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Šio puslapio tikslas pateikti svarbiausią informaciją susijusią su pagalba Ukrainai ir jos žmonėms.

Jeigu turite idėjų kaip galėtume pagerinti Jūsų patirtį ir papildyti svetainės turinį, kviečiame susisiekti.