„Helping Wing“ - Pagalbos sparnas

Apie organizaciją

Tarptautinis labdaros fondas „Helping wing” (liet.: „Pagalbos sparnas“) buvo įkurtas 2014-aisiais. Jo įkūrėjas – atsargos pulkininkas Algis Šimoniūtis. „Pagalbos sparnas“ per 8 metus augo ir plėtėsi, pritraukė rėmėjų ir šiuo metu yra galinga organizacija, vežanti humanitarinę pagalbą į Ukrainą, ir iš jos parvežanti nuo karo bėgančius žmones.

Paskirtis

Siunčiame vilkikus ir autobusus su humanitarine parama į Ukrainą ir iš karo siaubiamos šalies parvežame prieglobsčio ieškančius Ukrainos gyventojus. Turime patikimų kontaktų Ukrainoje, todėl galime pasiekti sritis ir žmones, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Mūsų humanitarinę pagalbą sudaro vaistai, būtinosios medicininės priemonės (tvarsčiai, dezinfekcinės priemonės, turniketai, pirmosios pagalbos vaistinėlės, nešiojami chirurginiai rinkiniai) taip pat ilgai negendantis maistas, higienos priemonės, elektros generatoriai, apsaugos.

Kita informacija

Banko sąskaita: LT477300010139863995 Bankas: SWEDBANK Gavejas: TARPTAUTINIS LABDAROS IR PARAMOS FONDAS PAGALBOS SPARNAS Norintys prisidėti ne tik finansine ar humanitarine pagalba susisiekite el.paštu: [email protected]

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Šio puslapio tikslas pateikti svarbiausią informaciją susijusią su pagalba Ukrainai ir jos žmonėms.

Jeigu turite idėjų kaip galėtume pagerinti Jūsų patirtį ir papildyti svetainės turinį, kviečiame susisiekti.